COVID-19 informace pro cestující

26.09.2022

Podmínky vstupu pro české občany do Dubaje a návratu zpět do ČR 

Podmínky vstupu z České republiky do Dubaje:

cestující kteří jsou plně očkováni proti Covid-19 vakcinou schválenou WHO nebo SAE nemusí před cestou do Dubaje již podstupovat PCR test, neočkovaní cestující musí před odletem podstoupit COVID-19 PCR test, který nesmí být starší 48 hodin,  cestující, kteří prodělali v nedávné době  koronavirus mohou cestovat v případě, že předloží platné potvrzení obsahující QR kod a že od data zotavení do data příletu neuplynul více než jeden měsíc. V Dubaji již další testování není třeba, ale je možné, že s rostoucími počty případů nové varianty Omikron bude testování na příletu do Dubaje opět povinné. Děti do 12 let test mít nemusí. Aktuální informace o podmínkách vstupu doporučujeme proto ověřit u dopravce, nejlépe pak na Emirates.com, nebo nás osobně kontaktovat.

Pro turisty ubytované v Dubaji, kteří chtějí navštívit Abu Dhabi platí stále pro vstup do památek zvláštní podmínky. Pro aktuální informace ohledně cestování do Abu Dhabi nás, prosím, kontaktujte.

Podmínky návratu z Dubaje zpět do ČR  - odkaz zde

Aktuální informace najdete také na stránkách Ministerstva vnitra České republiky, Ministerstva zahraničních věcí, dále covid.gov.cz či dopravce.  Zde je odkaz na stránky s informacemi od letecké společnosti Emirates.  Pro více informací  přímo na stránky ministerstva zdravotnictví.