NAPSALI O NÁS

Reference

Michael Šamsa

19.10.2022

Lenko, ještě jednou Vám chceme všichni poděkovat za skvělé průvodcovství, které jste nám dnes poskytla. Viděli jsme spoustu věcí a informace, které jsme k tomu dostali byly super a pro všechny velice zajímavé. Ještě jednou moc děkujeme.

Ilona Holá

1.9.2022

Chtěla bych moc poděkovat paní Lence a Yvoně za program v Dubaji, který jsem si vymyslela. Úžasně nám ho s dcerou časově zorganizovaly. Dále zajistily nám vstupenky a zajistily řidiče na celý výlet. Jsou úžasné a služby dokonalé. Ještě jednou jim moc děkuji!!! Uřčitě se ještě ozvu.

Petr Nosek

25.8.2022

Rádi bychom touto cestou chtěli moc poděkovat Lence a Yvoně za jejich služby. Když jsme přicestovali do Dubaje, hledali jsme nejakýho průvodce, který by nám pomohl se ve městě zorientovat. Na základě informací, co bychom chtěli podniknout, vše s precizností naplánovali, zorganizovali a zajistili. Poskytli nám vlastního řidiče, který nás vyzvedl, kde jsme potřebovali a zavezl podle plánu, kam jsme chtěli. Veškeré načasování bylo dokonalé a vše klaplo na 1*. Řidič byl perfektní, přesný a vždy věděl, kde jsme. Prostě pecka. Moc a moc děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů. 

Naďa Soukupová

2.6.2022

Chtěla bych touto cestou pozdravit skvělou paní Lenku, která se nám věnovala tak mile, že jsme krom informací a návštěv skvělých míst v Dubaji měli pocit, že se známe milion let. Tuto průvodkyni doporučuji a děkuji ještě jednou za milou společnost. Určitě se opět ozveme.

Michael Poustka

17.5.2022

Bylo to fakt, ale fakt super... Tolik informací co jsme dostali o Dubaji, Emirátech, historii... neskutečné znalosti měla paní průvodkyně Yvona... a ta ochota... ještě teď po večeři probíráme všechny informace, které jsme dostali. Nefunkční fontánu kvůli státnímu smutku nám vykompenzovala krásnou mešitou a návštěvou maríny. Takže za nás naprostá pecka ten program.

Dana Hrušková

1.5.2022

Cestu mojho tatínka do Dubaja sprevádzali obavy, či sa dokáže zorientovať bez znalosti akéhokolvek cudzieho jazyka vo veľkom svete. Lenka a Yvona nám vytrhli trn z paty a o tatínka sa perfektne postarali. Od vyzdvihnutia a dopravenia z a na letisko autom, cez pomoc pri komunikácii s hotelom, až po úžasnú poldennú túru po modernom Dubaji, na ktorú spomína doteraz a ktorá mu dala možnosť sa zorientovať a užiť si ďalšie dni Dubaj po vlastnej ose. Ja sama sa teším, že využijem ich služby keď sa do Emirátov na dovolenku vrátim. Zažiť mesto s profesionálnym sprievodcom, ktorý žije na danom mieste je jedičná skúsenosť, ktorú nenahradí žiadny turistický sprievodca.

Helena Kopecká

1.4.2022

Vřele doporučuji, se službami jsme byli velmi spokojeni. 

Lenka Krčková

31.3.2022

Právě dnes jsme projeli Dubají křížem krážem s průvodkyní Lenkou. Můžeme jen doporučit. Přijela přesně a projeli jsme vše, co jsme chtěli i něco navíc. Prostě paráda. Jsme rádi, že nám vše povyprávěla a dala rady do dalších dnů.

Martin a Klára

22.03.2022

Dobrý večer. Před chvílí jsme se vrátili ze Safari a skvěle jsme si to užili. Moc Vám děkujeme za zařízení této akce. Vše se nám líbilo a navíc jsme měli výborného průvodce. Ještě jednou moc děkuji a příště až přijedeme zase do Dubaje určitě se ozveme.

Petr s rodinou

12.3.2022

Krásné odpoledne Yvon, něco už máme po světě nacestováno, tak máme srovnání - musím Vám složit poklonu za včerejšek. Bylo to naprosto skvělé a profesionální. Moc Vám za všechno díky.

Jiří Harajda

Žatec, 18.1.2022

Pokud poletíte do SAE a chcete mít o vše postaráno, obraťte se na Průvodkyně Dubaj - Lenku a Yvonu. Obě dvě jsou zárukou, že se dozvíte maximum informací, budete mít zajištěn skvělý intinerář, uvidíte to nejzajímavější, co tato země nabízí, ale hlavně oceníte jejich přátelský a profesionální přístup. Využili jsme jejich služeb tento leden a i přesto, že jsme byli skupinka 26 osob, vše probíhalo naprosto perfektně bez jediného zádrhelu. V budoucnu se opět přihlásíme o jejich služby. Ještě jednou mockrát za vše děkuji.

Eva Č.

Prosinec 2021

Skvělé služby! Musím doporučit. Naprosto perfektní, profesionální a milý přístup. Díky průvodkyni Lence jsme měli možnost poznat Dubaj velmi zblízka, a dozvědět se spoustu informací, které v průvodci ani nepřečteter. Byl to ten nejlepší nápad, co jsme měli, obrátit se na "pruvodkynedubaj"!

Šárka Kapková s manželem a synem

27.12.2021

Letos jsme si nadělili zážitkový vánoční dárek: dovolenou v Dubaji. Rádi poznáváme nové destinace a poznat Dubaj a navštívit Expo2020, bylo hlavní lákadlo, proč zrovna Emiráty. Již v minulosti jsme využili české průvodcovské služby v jiných destinacích a měli jsme štěstí i v Dubaji. Zkontaktovala jsem se s www.pruvodkynedubaj.cz a vše k naprosté spokojenosti již z domu vykomunikovala. Naplánovali jsme celodenní výlet s českou průvodkyní, zajistili nám vstupenky na atrakce, včetně doporučení dopravy na místa. Vše bylo narychlo, zda opravdu přiletíme bylo podmíněno negativními PCR testy. Komunikovali jsme přes WhatsApp a e-mail. Vše klaplo. V hotelu si naši rodinku v dohodnutý čas vyzvedla průvodkyně a výlet předčil očekávání. Naprosto profesionální služby, milý přístup, vše ukázala s komentářem, který nás moc bavil. Naprosto skvěle prožitý den se spoustou zážitků. "Pruvodkynedubaj" vřele doporučuji, vše rychlé, profesionální s lidským přístupem a za velmi příznivou cenu. Moc děkujeme.

Pavel & Lenka & Nela

28.11.2021

Moc Vás zdravíme,
ještě jednou Vám chceme poděkovat za profi přístup a vše, jak jste se o nás postaraly. Vše fungovalo na výbornou a my jsme si mohli užívat vše na maximum. Příště platí Abu Dhabí 😉. Přejeme Vám hlavně zdraví a spoustu klientů, reference šíříme světem. P&L&N

Miroslav V.

21.11.2021

Rád bych touto cestou poděkoval průvodkyni Yvoně za úžasnou prohlídku Dubaje dne 10.11.2021. Prohlídka naprosto předčila všechna naše očekávání! Služby, které nabízíte mohu každému vřele doporučit.

P+V+T Mádrovi

Plzeň, 19.11.2021

Nerada píši jakákoliv hodnocení, ale tentokrát bych ráda vyzdvihla práci paní Lenky, která nás už podruhé v Dubaji provázela a velice příjemným způsobem nás seznámila se vším, co bychom si měli po návštěvě Dubaje odnést formou nádherných zážitků domů. Jelikož před třemi lety jsme byli velice spokojeni, vyžádali jsme si paní Lenku i při návštěvě Dubaje s naší třináctiletou vnučkou. A mohu říci, že opět nezklamala. Dokázala celou prohlídku Dubaje uzpůsobit tak, že byla zábavná a poučná nejen pro nás, ale dokázala vzbudit zájem a navázala příjemný nenucený kontakt i s vnučkou. Celý den uzpůsobovala našim operativním požadavkům a musím konstatovat, že jsme o Dubaji dozvěděli mnohem více než bychom si mohli nastudovat z jakýchkoliv katalogů či brožur. Navíc jsme měli pocit nově navázaného kamarádství či dokonce přátelství. Vždy při návštěvě Dubaje budeme paní Lenku kontaktovat a také všem doporučovat, protože víme, že nikoho nezklame.

Markéta Z. s maželem, synem a rodiči

26.9.2021

Moc děkuji za krásný výlet a Vaše služby, nejlepší průvodkyně, co jsme měli a to jezdíme dost pozn. zájezdů. Ještě jednou děkujeme.

Rodina Pavlíkova

Třebíč, 30.4.2021

Všem bych doporučila tyto sympatické ženy. Pomůžou, poradí, zařídí co je potřeba. Člověk se vůbec nemusí bát. Naše dovolená, která byla v dubnu 2021 byla super. Paní Lenko a paní Yvono, moc vám děkujem a ať se vám daří.

Blanka a spol.

Různé, 7.3.2021

Zdravíme z Čech, vůbec se nám sem nechtělo. jestě jednou děkujeme paní Yvoně za příjemný společný den. Dubaj nás uchvátila, moc se nám líbilo. Určitě máme mnoho důvodů se vracet.

Veronika K. s rodinou

Praha, 2.3.2021

Dobrý večer Yvon, píši až po měsíci, co jsme se vrátili z Dubaje. Mohu říci, že nám zbyli hezké vzpomínky, již máme vytisknuté pěkné album a jsme rádi, za to, co jsme viděli, jste velice ochotná. Děkujeme

Marcela P.

25.1.2021

Leni, ještě jednou Vám moc děkujeme za dnešní skvělý den :-). Moc se nám prohlídka líbila, jste skvělá.

Jindra s rodinou

Mladá Boleslav, 7.1.2021

Dobré ráno Lenko, dlouho budeme na prohlídku s Vámi vzpomínat, předčila naše očekávání. Za mě neobyčejný zážitek. Moc děkujeme i za pomoc s taxi. Přeji jen to dobré. Zasloužíte si to!

Jitka H. s rodinou

Praha, 4.1.2021

Velké díky, děvcata, za rychlé zorganizování výletu na buggyny do pouště během naší krátké dovolené v Dubaji. Vše proběhlo skvěle. Moc jsme si to užili. Děkujeme.

Martin a Eva Š.

Děčín, Leden 2020

Velká pochvala Lence za profesionální, odborný a zároveň velmi příjemný přístup. Dubaj byla hned o zážitek bohatší.

Jája a Libor

31.12.2019

Yvonko, přejeme Vám a Vaší rodině vše nej, hlavně zdraví do 2020. Moc vzpomínáme na krásnou prohlídku Dubaje s Vámi

Martin K.

Listopad 2019

Měli jsme možnost využít služby průvodkyně Yvony. Zavedla nás na místa, které bysme sami nenavštívili a dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí o historii a současnosti Dubaje. Její služby můžeme vřele doporučit. Při další návštěvě Dubaje je určitě znovu využijeme.

Marcela Ž.

Děčín, Listopad 2019

Chtěli bychom touto cestou poděkovat paní Lence, se kterou jsme strávili úžasné 2 dny. Byl to skvělý zážitek, paní Lenka je skvělá - všechno vysvětlila, dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací, pomohla s nákupy, s vyzvednutím lístků na Burj Khalifu a doporučila co vidět v dalších volných dnech. Nad rámec nám pomohla při vyřizování nesrovnalostí při platbě za ubytování. Lenko, moc děkujeme :-)

Lenka s rodinou

Září 2019

Paní Yvono, ještě jednou velmi děkujeme, byla jste skvělá a hodně jsme se od Vás dozvěděli i jsme v rámci časového omezení viděli, velké díky.

Antonín F.

Písek, Duben 2019

Dobrý den, chtěl bych touto cestou moc poděkovat naší průvodkyni Lence, se kterou jsme se zúčastnili půldenního výletu v Dubaji v dubnu 2019. S takovou ochotou jakou nám podala výklad o Dubaji, její historii a památkách jsme se dosud nesetkali. Její přehled byl opravdu na vysoké profesionální úrovni, který jsme všichni obdivovali. Lenko, děkujeme za krásný a nezapomenutelný zážitek a doporučíme vás našim známým.

Lucie P.

Praha, Leden 2019

Skvělé, naprosto úchvatné! Paní Lenka nás za celý výlet obohatila o hned několik nových informací. Díky ní jsme věděli, jak se v Dubaji žije, i v Abu Dhabi. Řekla nám mnoho, bylo to skvělé. Mohu jen doporučit za sebe i celou rodinu! Perfektní!!!

Mirka S.

Praha, Leden 2019

Dobrý den, ještě jednou děkujeme za moc hezký výklad a prohlídku města, velmi se nám to líbilo... 

Věra S.

Listopad, 2018

Chtěla bych velice poděkovat za možnost prohlédnout si Dubaj v české řeči. Bonusem této akce byla naše paní průvodkyně Lenka - je profesionálka a navíc ještě moc milá - dozvěděli jsme se velké množství informací o historii, ale i o současnosti Dubaje, ale i o islámu. Moc děkuji a všem vřele doporučuji.

Lucie V.

Praha, Duben 2016 a 2017

Paní Yvona nám byla průvodkyní při naší první cestě do této zajímavé země a ukázala nám to nejzákladnější z Emirátů. Poutavě vyprávěla, vše vysvětlila a přidanou hodnotou pro nás bylo i přiblížení běžného života dubajského residenta z pohledu Evropana. Vždy dochvilná, spolehlivá, ochotná, milá. Cokoliv jsme potřebovali, zařídila, poradila, program přizpůsobila na míru našim potřebám. Cestovali jsme tehdy v šesti, tři generace a všichni si to bez výhrad užili. Napřesrok jsme už byli samostatnější, ale i přesto nám Yvonka připravila celodenní výlet do Ras al Khaimah. V SAE je stále co poznávat, země se pořád vzvíjí a mění, takže se těšíme brzy zpátky a určitě opět oslovíme naši osvědčenou a spolehlivou Yvonu.