NAPSALI O NÁS

Reference

Rodina Pavlíkova

Třebíč, 30.4.2021

Všem bych doporučila tyto sympatické ženy. Pomůžou, poradí, zařídí co je potřeba. Člověk se vůbec nemusí bát. Naše dovolená, která byla v dubnu 2021 byla super. Paní Lenko a paní Yvono, moc vám děkujem a ať se vám daří.

Blanka a spol.

Různé, 7.3.2021

Zdravíme z Čech, vůbec se nám sem nechtělo. jestě jednou děkujeme paní Yvoně za příjemný společný den. Dubaj nás uchvátila, moc se nám líbilo. Určitě máme mnoho důvodů se vracet.

Veronika K. s rodinou

Praha, 2.3.2021

Dobrý večer Yvon, píši až po měsíci, co jsme se vrátili z Dubaje. Mohu říci, že nám zbyli hezké vzpomínky, již máme vytisknuté pěkné album a jsme rádi, za to, co jsme viděli, jste velice ochotná. Děkujeme

Marcela P.

25.1.2021

Leni, ještě jednou Vám moc děkujeme za dnešní skvělý den :-). Moc se nám prohlídka líbila, jste skvělá.

Jindra s rodinou

Mladá Boleslav, 7.1.2021

Dobré ráno Lenko, dlouho budeme na prohlídku s Vámi vzpomínat, předčila naše očekávání. Za mě neobyčejný zážitek. Moc děkujeme i za pomoc s taxi. Přeji jen to dobré. Zasloužíte si to!

Jitka H. s rodinou

Praha, 4.1.2021

Velké díky, děvcata, za rychlé zorganizování výletu na buggyny do pouště během naší krátké dovolené v Dubaji. Vše proběhlo skvěle. Moc jsme si to užili. Děkujeme.

Martin a Eva Š.

Děčín, Leden 2020

Velká pochvala Lence za profesionální, odborný a zároveň velmi příjemný přístup. Dubaj byla hned o zážitek bohatší.

Jája a Libor

31.12.2019

Yvonko, přejeme Vám a Vaší rodině vše nej, hlavně zdraví do 2020. Moc vzpomínáme na krásnou prohlídku Dubaje s Vámi

Martin K.

Listopad 2019

Měli jsme možnost využít služby průvodkyně Yvony. Zavedla nás na místa, které bysme sami nenavštívili a dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí o historii a současnosti Dubaje. Její služby můžeme vřele doporučit. Při další návštěvě Dubaje je určitě znovu využijeme.

Marcela Ž.

Děčín, Listopad 2019

Chtěli bychom touto cestou poděkovat paní Lence, se kterou jsme strávili úžasné 2 dny. Byl to skvělý zážitek, paní Lenka je skvělá - všechno vysvětlila, dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací, pomohla s nákupy, s vyzvednutím lístků na Burj Khalifu a doporučila co vidět v dalších volných dnech. Nad rámec nám pomohla při vyřizování nesrovnalostí při platbě za ubytování. Lenko, moc děkujeme :-)

Lenka s rodinou

Září 2019

Paní Yvono, ještě jednou velmi děkujeme, byla jste skvělá a hodně jsme se od Vás dozvěděli i jsme v rámci časového omezení viděli, velké díky.

Antonín F.

Písek, Duben 2019

Dobrý den, chtěl bych touto cestou moc poděkovat naší průvodkyni Lence, se kterou jsme se zúčastnili půldenního výletu v Dubaji v dubnu 2019. S takovou ochotou jakou nám podala výklad o Dubaji, její historii a památkách jsme se dosud nesetkali. Její přehled byl opravdu na vysoké profesionální úrovni, který jsme všichni obdivovali. Lenko, děkujeme za krásný a nezapomenutelný zážitek a doporučíme vás našim známým.

Lucie P.

Praha, Leden 2019

Skvělé, naprosto úchvatné! Paní Lenka nás za celý výlet obohatila o hned několik nových informací. Díky ní jsme věděli, jak se v Dubaji žije, i v Abu Dhabi. Řekla nám mnoho, bylo to skvělé. Mohu jen doporučit za sebe i celou rodinu! Perfektní!!!

Mirka S.

Praha, Leden 2019

Dobrý den, ještě jednou děkujeme za moc hezký výklad a prohlídku města, velmi se nám to líbilo... 

Věra S.

Listopad, 2018

Chtěla bych velice poděkovat za možnost prohlédnout si Dubaj v české řeči. Bonusem této akce byla naše paní průvodkyně Lenka - je profesionálka a navíc ještě moc milá - dozvěděli jsme se velké množství informací o historii, ale i o současnosti Dubaje, ale i o islámu. Moc děkuji a všem vřele doporučuji.

Lucie V.

Praha, Duben 2016 a 2017

Paní Yvona nám byla průvodkyní při naší první cestě do této zajímavé země a ukázala nám to nejzákladnější z Emirátů. Poutavě vyprávěla, vše vysvětlila a přidanou hodnotou pro nás bylo i přiblížení běžného života dubajského residenta z pohledu Evropana. Vždy dochvilná, spolehlivá, ochotná, milá. Cokoliv jsme potřebovali, zařídila, poradila, program přizpůsobila na míru našim potřebám. Cestovali jsme tehdy v šesti, tři generace a všichni si to bez výhrad užili. Napřesrok jsme už byli samostatnější, ale i přesto nám Yvonka připravila celodenní výlet do Ras al Khaimah. V SAE je stále co poznávat, země se pořád vzvíjí a mění, takže se těšíme brzy zpátky a určitě opět oslovíme naši osvědčenou a spolehlivou Yvonu.