Na co se můžete těšit

Zážitky a vstupenky v Dubaji a Abu Dhabi

Nečekejte ve frontě a zajistěte si vstupenky předem.

Přes naši spřátelenou CK Vám pomůžeme zajistit jednotlivé zážitky a vstupenky, ubytování i celé balíčky.
V případě zájmu o konkrétní vstupenku či zážitek Vám rády zašleme podrobnější informace.


Expo 2020 Dubai

Zajistěte si vstupenky nebo celé balíčky v předstihu.


Expo 2020 - vstupenky

Světová výstava Expo je již otevřena a pokud navštívíte Dubaj v době od 1.10.2021 do 31.3.2022 neměli byste si nechat tuto příležitost ujít. Na výběr jsou jednodenní, 3-denní, měsíční i sezonní vstupenky. Jistě si vyberete. Napište a my Vám zašleme více detailů.

Ain Dubai - ruské kolo

Další z možností jak vidět Dubaj z výšky. Z úctyhodných 250 metrů, které dosahuje toto největší ruské kolo světa uvidíte během 38-minutové jízdy nejen blízké okolí. V nabídce jsou nejen klasické kabinky, ale i takové, kde se můžete občerstvit nebo si dát skleničku alkoholu, popřipadě si udělat soukromou párty.

Burj Khalifa - vyhlídka

Atrakce č. 1, kterou při návštěvě Dubaje nesmíte vynechat. Stačí Vám výhled ze 124/125 či raději Sky experience ze 148. patra? Též můžete zakoupit v kombinaci s Akváriem v Dubai Mall.

Dubai Frame - vyhlídka

Vyhlídka na starou i moderní část města z prosklené podlahy této dominanty vysoké 150 m. Uvnitř rámečku projdete zajímavě ztvárněnou historií Dubaje, moderní dobou a nahlédnete i do budoucnosti.

The View - vyhlídka

Bezkonkurenční panoramatický výhled nad Palmovým ostrovem na hotel Atlantis, rezidenční čtvrť Dubaj Marina, největší ruské kolo na světě Dubai Ain, nejluxusnější hotel světa Burj al Arab včetně panorama downtownu spolu s Burj Khalifou. Do 52. patra v nejvyšší budově na Palmě Vás vyveze výtah během 45 vteřin.

Akvárium a podmořská ZOO v Dubai Mall

Žraloci, rejnoci, koráli, úžasná podmořská symbióza. Vyberte si z několika balíčků od základního vstupného až po VIP.  

Akvárium Lost Chambers

v hotelu Atlantis. Ztracené komnaty bájné Atlantidy vytvářejí neobvyklé interiéry tohoto akvária. Možnost kombinace s vodním parkem Aquaventure.

Vstupenky do zábavních parků v Dubaji

ze zábavních parků, které jsou v Dubaji, nejvíce doporučujeme Dubai Parks and Resorts (Motion gate, Lego land a Bolywood) a IMG world of Adventure. Napište si o detaily

Vstupenky do aqvaparků

Nejhezčím Akvaparkem pro celou rodinu je zaručeně Aquaventure u hotelu Atlantis, dalším je zcela jistě Wald Wadi a pro děti 100% Legoland waterpark, nově otevřeným malým vodním parkem je pak Laguna na pláži La Mer

Plavání s delfíny-Atlantis

Delfíní zátoka nabízí osobní interakci s delfíny skákavými. Od hry, objímání až po pusinku...za dozoru specialistů na tato inteligentní zvířata si můžete vychutnat nezapomenutelný zážitek.  Možnost kombinace zážitku.

Ski Dubai a Snow Park

Lyžovačka během letní dovolené? Zde je možnost si zalyžovat všechny sezóny v roce. V nabídce je několik druhů vstupenek. Sjezdování na 2 hodiny či celodenní permanentka, sněžný park či kombinace...

Setkání s tučňáky

Čtete dobře! Ano, ve městě uprostřed pouště si můžete vychutnat zážitek, kdy se osobně setkáte s tučnáky, o kterých se mnoho dozvíte a které si můžete i pohladit.

Dubajské delfinárium

V jednom z největších městských parků se nabízí další zážitek a to delfíní a lachtaní show, či velmi oblíbené plavání s delfíny.

Burj Al Arab zevnitř

Navštivte nejluxusnější hotel světa a prohlédněte si jeho interiéry. Navštívíte i prestižní apartmá, dozvíte se perličky ze zákulisí a vše, co jen je možné se o tomto hotelu dozvědět.

Káva se zlatem v Burj al Arab

Vychutnejte si dort dle vlastního výběru a oblíbené capuccino posypané zlatem v nejluxusnějším hotelu světa. Komu nestačí zákusek, může vyzkoušet k večeři degustační menu v restauraci Al Muntaha.

Pouštní safari

co si pod tím představit? Jízdu po dunách v terénním 4x4 nebo v bugy, návštevu beduínského kempu s večeří a programem, jízdu na velbloudovi i možnost tetování hennou. V nabídce více možností.

Plavba tradiční dhow s večeří

Tato dvouhodinová plavba s večeří o několika chodech spolu s tóny tradiční arabské hudby by se mšla stát součástí Vašich zážitků, které si odvezete z Dubaje. Na výběr plavba po Dubai Creek či Marina. Rády poradíme.

Plavba luxusní jachtou

Plavba luxusní jachtou podél dubajského pobřeží - ochutnejte luxus, který tento zážitek nabízí. Více informací rády zašleme. 

Jízda po dunách v bugy

nebo čtyřkolkách? Máme na výběr. Tento oblíbený sport na písečných dunách může být lehce či více adrenalinový. Vše záleží na Vás a jakou variantu zvolíte. Buggy Polaris či slabší čtyřkolky? Podrobnější informace zašleme. 

Xline - Dubai Marina

Přeleťte nad Dubajskou Marinou jako pták rychlostí až 60 km/h. Tato městská atrakce skýtá nezapomenutelný zážitek. 

Jízda v závodním voze

Na dubajském autodromu můžete zažít rychlost závodníků Formule1. Vozy můžete sami řídit, či se nechat svézt jako pasažer. Na výběr různé druhy vozů: F1, Formula DXB Max, Ferrari GT, McLaren, Abarth, BMW.

Let helikoptérou či hydroplánem

Proleťte se nad Dubají a spatřete největší dubajské ikony z ptačí perspektivy. V nabídce více variant. Napište si o více možností.

Jízda rychločlunem, který sami řídíte

Tento 90-ti minutový výlet člunem, který budete sami řídit podél pláže Kite beach, ikonického hotelu Burj al Arab, palmového ostrova, hotelu Atlantis a zpět jen tak nezapomenete. 

The Green Planet

Kdo by uvěřil, že v Dubaji může být i deštný prales plný zvířat. Rodinná atrakce zvláště pokud máte děti milující zvířata.

La Perle

Jste milovníci umění a kultury? Pak byste neměli vynechat tento nezapomenutelný kulturní zážitek. 

Hub Zero

V městské čtvrti City walk je ráj pro fanoušky virtuální reality. V Hub Zero můžete vy či vaše děti létat na drakovi, střílet zombie nebo jiné příšerky.

Let horkovzdušným balonem

Přivstaňte si a vychutnejte si východ slunce z koše horkovzdušného balonu. Během hodinového letu nad pouští spatříte velbloudy, gazely a možná i arabské přímorožce v jejich přirozeném prostředí. V ceně výletu je snídaně v beduínském kempu.

Paragliding v poušti

Jeden z mnoha zážitků, které jsme vyzkoušeli na vlastní kůži. Tento vyhlídkový let na paraglidu je originální způsob, jak z výšky vidět poušt a krásné scenérie okolních skal při západu slunce. Možnost spojit s výletem do okolí.

Golf v Dubaji

Jste nadšený golfista? V Dubaji je několik golfových hřišť, které můžete navštívit.

Soukromé fotografování v poušti

nebo na Vámi zvoleném místě. Zařídíme Vám profesionálního fotografa a vy se pak můžete těšit z neopakovatelných snímků, které s Vámi vykouzlí.

Yogalates v Dubaji

Rádi si protáhnete tělo při východu či západu slunce na pláži či v parku?
Máme možnost zamluvit soukromou certifikovanou česky mluvící instruktorku.

Káva se zlatem a zákusek

V Emirates paláci v Abu Dhabi si můžete vychutnat zlaté capuccino se zákuskem, pokud nepijete kávu, jistě najdeme alternativu.

Prezidentský palác Qasr Al Watan v Abu Dhabi

Prezidentský palác je hned po Mešitě Sheikha Zayeda na seznamu “povinných” památek v Abu Dhabi, které byste neměli vynechat.

Louvre Abu Dhabi

Pobočku světoznámého muzea v Paříži by si neměli nechat ujít milovníci umění. Vystavené obrazy a exponáty od antiky přes renesanci až po současnost však dokáží zaujmout i laickou veřejnost . Neméně zajímavá je samotná budova, jejíž pavilony jsou postavené v moři a celou stavbu zastřešuje majestátní střecha, jenž je sama o sobě úžasné umělecké dílo..

Vstupenky: Ferrari World

Abu Dhabi

Ferrari World je zábavní park zaměřený na vše konem F1 a značku Ferrari či kombinace s vodním parkem. Nabídneme Vám více variant.

Vstupenky: Warner Bros World Abu Dhabi

Zábavní park pro celou rodinu. Možno zkombinovat s Ferrari World v Abu Dhabi.

Nejdelší ZIP LINE na světě

Ras al Khaimah

Toro Verde se nachází v emirátu Ras al Khaimah a je zapsaná v Guinnessově knize rekordů. Měří 2.832 m a "let" začíná v nadmořské výšce 1.680 m. I zde jsou 2 varianty zážitku. Tento zážitek můžete kombinovat s výletem do emirátu Ras Al Khaimah.

Rybářská výprava

Dubaj či Ras al Khaimah

Máte chuť si zarybařit? V Dubaji či Ras al Khaimah máme možnost zajistit 4 a více hodinovou soukromou rybářskou výpravu na volné moře. Svoje úlovky si můžete nejen nafotit, pustit zpět do moře, nebo po návratu Vám je mohou připravit ve smluvené restauraci.

Na kajaku mezi mangrovy

Ajman

Vydejte se na kajacích do nitra mangrovníkového "lesa" a poznejte tento křehký ekosystém. Mangrovy jsou plíce zdejších velkoměst, neboť jsou schopné absorbovat více CO2 než stromy v deštných pralesích, jsou vysoce tolerantní k slané vodě, neboť dokáží dýchat kořeny, které vyrůstají nad hranici odlivu.

Napište nám, o který zážitek máte zájem a my Vám zašleme detailní přehled. Všechny zážitky a platby zprostředkovává naše spřátelená CK. V rámci zážitků a vstupenek není zahrnut doprovod českého průvodce, služby českého průvodce lze předem individuálně domluvit, způsob dopravy na daný zážitek je uvedený v propozicích.