Na co se můžete těšit

Zážitky a vstupenky v Dubaji a Abu Dhabi

Nečekejte ve frontě a zajistěte si vstupenky předem.

Přes naši spřátelenou CK Vám pomůžeme zajistit jednotlivé zážitky a vstupenky, ubytování i celé balíčky.
V případě zájmu o konkrétní vstupenku či zážitek Vám rády zašleme podrobnější informace.


Burj Khalifa - vyhlídka

Atrakce č. 1, kterou při návštěvě Dubaje nesmíte vynechat. Stačí Vám výhled ze 124/125 či raději Sky experience ze 148. patra? Též můžete zakoupit v kombinaci s Akváriem v Dubai Mall.

VIDEO DOWNTOWN ZDE

Akvárium a podmořská ZOO v Dubai Mall

Žraloci, rejnoci, koráli, úžasná podmořská symbióza. Vyberte si z několika balíčků od základního vstupného až po VIP.  

Dubai Frame - vyhlídka

Vyhlídka na starou i moderní část města z prosklené podlahy této dominanty vysoké 150 m. Uvnitř rámečku projdete zajímavě ztvárněnou historií Dubaje, moderní dobou a nahlédnete i do budoucnosti.

The View - vyhlídka

Bezkonkurenční panoramatický výhled nad Palmovým ostrovem na hotel Atlantis, rezidenční čtvrť Dubaj Marina, největší ruské kolo na světě Dubai Ain, nejluxusnější hotel světa Burj al Arab včetně panorama downtownu spolu s Burj Khalifou. Do 52. patra v nejvyšší budově na Palmě Vás vyveze výtah během 45 vteřin.

Sky Views Observatory

Atrakce, kterou by milovníci adrenalinu neměli vynechat. Při procházce pro prosklené podlaze si můžete vychutnat nový pohled na Dubaj z výšky 219,5 metru, poté sjet prosklenou skluzavkou zvenčí budovy mezi 54. a 53. patrem nebo se v této výšce projít po okraji výškové budovy. Zážitek, který se nezapomíná.

Burj Al Arab zevnitř

Navštivte nejluxusnější hotel světa a prohlédněte si jeho interiéry. Navštívíte i prestižní apartmá, dozvíte se perličky ze zákulisí a vše, co jen je možné se o tomto hotelu dozvědět. K zážitku je možné dokoupit i občerstvení v jedné z mnoha restaurací.

VIDEO ZDE

Zlatá káva v Burj al Arab

Vychutnejte si dort dle vlastního výběru a oblíbené capuccino posypané zlatem v nejluxusnějším hotelu světa. Komu nestačí zákusek, může vyzkoušet k večeři degustační menu v restauraci Al Muntaha.

Pouštní safari

co si pod tím představit? Jízdu po dunách v terénním 4x4 nebo v bugy, návštevu beduínského kempu s večeří a programem, jízdu na velbloudovi i možnost tetování hennou. V nabídce více možností.

Pouští na čtyřkolkách

Soukromá jízda pouští na čtyřkolkách je vhodná již pro děti od 9 let. Adrenalinová zábava pro celou rodinu. Nejhezčí zážitky a fotografie jsou při západu slunce.


Jízda po dunách v buggy

Máme na výběr. Tento oblíbený sport na písečných dunách může být lehce či více adrenalinový. Vše záleží na Vás a jakou variantu zvolíte. Buggy jsou jak jedno, dvou tak i čtyřmístné. Doprava z Dubaje. Podrobnější informace zašleme. 

Plavba tradiční dhow s večeří

Tato dvouhodinová plavba s večeří o několika chodech spolu s tóny tradiční arabské hudby by se měla stát součástí Vašich zážitků, které si odvezete z Dubaje. Na výběr plavba po Dubai Creek, Marina či Water Canal. Rády poradíme.

Projížďka loďkou vedle dubajské fontány

Pokud máte rádi romantické večery, proč si jeden neprodloužit projížďkou tradiční loďkou po jezeře vedle stříkající Dubajské fontány přímo pod nejvyšší budovou světa Burj Khalifou? Z bezprostřední blízkosti si vychutnáte představení zpívající a tančící fontány tak, jako málokdo.

Plavba luxusní jachtou

Plavba luxusní jachtou podél dubajského pobřeží - ochutnejte luxus, který tento zážitek nabízí. Více informací rády zašleme. 

Aura Skypool

Kdo by se nechtěl ponořit do křišťálově čisté vody nekonečného bazénu Aura Skypool, který má neuvěřitelných 360 stupňů  a je z něj bezkonkurenční výhled na panoramata Dubaje z výšky 200 metrů. Možnost půldenního i celodenního vstupu.

Akvárium Lost Chambers

v hotelu Atlantis. Ztracené komnaty bájné Atlantidy vytvářejí neobvyklé interiéry tohoto akvária. Možnost kombinace s vodním parkem Aquaventure.

High Tea Palm View

Nezapomenutelný zážitek v oblacích je nové High Tea na palmě na vyhlídce The View at the Palm. Součástí je i vstup na tuto nádhernou vyhlídku. Poté si posedíte v 52. patře v Lounge s nádherným výhledem. Součástí zážitku jsou nealkoholické nápoje a kanapky.

Dubai Baloon

Zažijte nevídaný zážitek a vzneste se v horkovzdušném balónu nad umělými ostrovy Palm Jumeirah. Zažijte nevídaný zážitek a vzneste se v horkovzdušném balónu nad umělými ostrovy Palm Jumeirah. Výhled bude dechberoucí a jistě nezapomenutelný.

Plavba MEGA jachtou

Kolem dubajského pobřeží se můžete vydat i na Megajachtě s večeří. Napište si o více informací.

Vodní skútry - jet ski

Proč si během dovolené nedopřát trochu adrenalinu? Projeďte se na vodním skútru k nejznámějším ikonám Dubaje jako je Burj al Arab a palmový ostrov s hotelem Atlantis. Z jízdy budete mít nezapomenutelný zážitek i fotografie.

Flyboarding

Unikátní zážitek létání nad vodou je vhodný jak pro začátečníky tak pro zkušené flyboardisty. Tlak vodního sloupce Vás vynese až do desetimetrové výšky. Tento zážitek je provozován na pláži blízko světoznámého hotelu Burj al Arab, odkud Vás může sledovat rodina či přátelé. Co může být lepšího než fotografie s Burj al Arab na pozadí.

Na člunu podél pobřeží

Nafotit nejznámější ikony Dubaje jako je hotel Atlantis the Palm, světoznámý hotel Bur al Arab či panorama Dubai Marina můžete i z mořské hladiny. V nabídce několik možností.

Jízda rychločlunem, který sami řídíte

Tento 90-ti minutový výlet člunem, který budete sami řídit podél pláže Kite beach, ikonického hotelu Burj al Arab, palmového ostrova, hotelu Atlantis a zpět jen tak nezapomenete. 

Plavání s delfíny-Atlantis

Delfíní zátoka nabízí osobní interakci s delfíny skákavými. Od hry, objímání až po pusinku...za dozoru specialistů na tato inteligentní zvířata si můžete vychutnat nezapomenutelný zážitek.  Možnost kombinace zážitku.

Dubajské delfinárium

V jednom z největších městských parků se nabízí další zážitek a to delfíní a lachtaní show, či velmi oblíbené plavání s delfíny.

Setkání s tučňáky

Čtete dobře! Ano, ve městě uprostřed pouště si můžete vychutnat zážitek, kdy se osobně setkáte s tučnáky, o kterých se mnoho dozvíte a které si můžete i pohladit.

Ain Dubai - ruské kolo

TATO ATRAKCE JE DOČASNĚ MIMO PROVOZ. O jejím zprovoznění Vás budeme informovat.

Dubai Safari Park

Ani v Dubaji nemůže chybět moderní obrovská zoologická zahrada, která je domovem pro více než 2.500 zvířat z celého světa. V africké vesnici projíždíte mezi lvy, jinde zase procházíte ve voliéře plné exotického ptactva a obrovských papoušků, nechybí ani farma, kterou ocení především ti nejmenší milovníci zvířátek.

The Green Planet

Kdo by uvěřil, že v Dubaji může být i deštný prales plný zvířat. Rodinná atrakce zvláště pokud máte děti milující zvířata.

Vstupenky do zábavních parků v Dubaji

ze zábavních parků, které jsou v Dubaji, nejvíce doporučujeme Dubai Parks and Resorts (Motion gate, Lego land a Bolywood) a IMG world of Adventure. Napište si o detaily

Vstupenky do aqvaparků

Nejhezčím Akvaparkem pro celou rodinu je zaručeně Aquaventure u hotelu Atlantis, dalším je zcela jistě Wald Wadi a pro děti 100% Legoland waterpark, nově otevřeným malým vodním parkem je pak Laguna na pláži La Mer

Ski Dubai a Snow Park

Lyžovačka během letní dovolené? Zde je možnost si zalyžovat všechny sezóny v roce. V nabídce je několik druhů vstupenek. Sjezdování na 2 hodiny či celodenní permanentka, sněžný park či kombinace...

Xline - Dubai Marina

Přeleťte nad Dubajskou Marinou jako pták rychlostí až 60 km/h. Tato městská atrakce skýtá nezapomenutelný zážitek. 

Jízda v závodním voze

Na dubajském autodromu můžete zažít rychlost závodníků Formule1. Vozy můžete sami řídit, či se nechat svézt jako pasažer. Na výběr různé druhy vozů: F1, Formula DXB Max, Ferrari GT, McLaren, Abarth, BMW.

Let helikoptérou

Proleťte se nad Dubají a spatřete největší dubajské ikony z ptačí perspektivy. V nabídce více variant. Napište si o více možností.

Let horkovzdušným balonem

Přivstaňte si a vychutnejte si východ slunce z koše horkovzdušného balonu. Během hodinového letu nad pouští spatříte velbloudy, gazely a možná i arabské přímorožce v jejich přirozeném prostředí. V ceně výletu je snídaně v beduínském kempu.

Projížďka limuzínou

Chcete vyzvednout na letišti a do hotelu přijet ve velkém stylu? Nebo si radši tento luxus dopřejete na delší dobu? Při projížďce městem v luxusní limuzíně můžete obdivovat vše NEJ co Dubaj nabízí. Napište si o více informací a seznam vozů, které Vám můžeme nabídnout.

Golf v Dubaji

Jste nadšený golfista? V Dubaji je několik golfových hřišť, které můžete navštívit.

Hub Zero

V městské čtvrti City walk je ráj pro fanoušky virtuální reality. V Hub Zero můžete vy či vaše děti létat na drakovi, střílet zombie nebo jiné příšerky.

La Perle

Jste milovníci umění a kultury? Pak byste neměli vynechat tento nezapomenutelný kulturní zážitek. 

Madame Tussauds

Vaše oblíbené hvězdy jsou zde. V rámci sedmi zón se můžete setkat s hudebními, filmovými, módními, sportovními i mediálními hvězdami, dále pak slavnými státníky či herci Bollywoodu. Mezi nejpopulárnější patří Justin Bieber, Lewis Hamilton, anglická královna, Vin Diesel či Victoria Bekham.

Výstava digitálního umění

Infinity des Lumieres se nachází v srdci města, a to v nákupním centru Dubai Mall. Tato neobvyklá výstava zaměstná všechny Vaše smysly. Zaujmou Vás více díla Van Gogha nebo hypnotizující cesta od Thomase Vanze, nebo snad japonské umění 19. století?

Služby na letišti v Dubaji

Chcete-li si Vaši cestu užít v klidu a absolvovat co nejrychleji odbavení na příletu či odletu na letišti v Dubaji, je tato služba určena pro Vás. Zajistíme Vám předem tuto asistenční službu, a vy se zbavíte zbytečných starostí a užijete si dubajskou pohostinnost s přednostním odbavením a vyřízením veškerých formalit.

Káva se zlatem a zákusek

V Emirates paláci v Abu Dhabi si můžete vychutnat zlaté capuccino se zákuskem, pokud nepijete kávu, jistě najdeme alternativu.

Prezidentský palác Qasr Al Watan v Abu Dhabi

Prezidentský palác je hned po Mešitě Sheikha Zayeda na seznamu “povinných” památek v Abu Dhabi, které byste neměli vynechat.

Louvre Abu Dhabi

Pobočku světoznámého muzea v Paříži by si neměli nechat ujít milovníci umění. Vystavené obrazy a exponáty od antiky přes renesanci až po současnost však dokáží zaujmout i laickou veřejnost . Neméně zajímavá je samotná budova, jejíž pavilony jsou postavené v moři a celou stavbu zastřešuje majestátní střecha, jenž je sama o sobě úžasné umělecké dílo..

Sea World Abu Dhabi

tento zábavní park se rozkládá na 5 podlažích s 8 tématickými říšemi jako např. oceán Abu Dhabi, polární oceán, tropický oceán a jiné. Uvnitř mořského světa je na 100.000 mořských živočichů, včetně 150 druhů ptáků, ryb, savců a plazů. Z toho 68.000 zvířat je v nejrozsáhlejším vícedruhovém  akváriu na světě. Sea World nabízí též přes 35 interativních zážitků a jízd, restaurace a obchody se suvenýry a mnoho dalšího.

Snow Abu Dhabi

V obchodnim centru Reem Mall najdete jeden z největších vnitřních sněžných parků na světě. Pokud se rozhodnete tento park navštívit, užijete si  celkem 20 různých atrakcí. Aby návštěvníkům byl zaručen kvalitní zážitek, hloubka sněhu je 50 cm a vnitřní teplota je -2 stupně.

Ferrari World

Abu Dhabi

Ferrari World je zábavní park zaměřený na vše konem F1 a značku Ferrari. Nabízí různé simulátory a horské dráhy. Můžete zakoupit vstupenky nejen do samotného parku, ale i vzužít výhodné kombinace například s vodním parkem, který je hned v sousedství, nebo parkem Warner Bros či nově otevřeným Sea World. Nabídneme Vám více variant.

Vstupenky: Warner Bros World Abu Dhabi

Zábavní park pro celou rodinu. Možno zkombinovat s Ferrari World v Abu Dhabi.

Nejdelší ZIP LINE

Ras al Khaimah

Toro Verde se nachází v emirátu Ras al Khaimah a je zapsaná v Guinnessově knize rekordů. Měří 2.832 m a "let" začíná v nadmořské výšce 1.680 m. I zde jsou 2 varianty zážitku. Tento zážitek můžete kombinovat s výletem do emirátu Ras Al Khaimah.

Suwaidi Pearls

Ras al Khaimah

Rodinnou farmu s perlami, naleznete na úpatí pohoří Hajar v malé rybářské vesnici Al Rams v emirátu Ras Al Khaimah. Farma Suwaidi Pearls je první svého druhu a představuje kulturní dědictví perlařského průmyslu od lovu přírodních perel až k umělému odchovu.

Rybářská výprava

Dubaj či Ras al Khaimah

Máte chuť si zarybařit? V Dubaji či Ras al Khaimah máme možnost zajistit 4 a více hodinovou soukromou rybářskou výpravu na volné moře. Svoje úlovky si můžete nejen nafotit, pustit zpět do moře, nebo po návratu Vám je mohou připravit ve smluvené restauraci.

Na kajaku mezi mangrovy

Ajman

Vydejte se na kajacích do nitra mangrovníkového "lesa" a poznejte tento křehký ekosystém. Mangrovy jsou plíce zdejších velkoměst, neboť jsou schopné absorbovat více CO2 než stromy v deštných pralesích, jsou vysoce tolerantní k slané vodě, neboť dokáží dýchat kořeny, které vyrůstají nad hranici odlivu.

Napište nám, o který zážitek máte zájem a my Vám zašleme detailní přehled. Všechny zážitky a platby zprostředkovává naše spřátelená CK. V rámci zážitků a vstupenek není zahrnut doprovod českého průvodce, služby českého průvodce lze předem individuálně domluvit, způsob dopravy na daný zážitek je uvedený v propozicích.